نمایشگر دسته ای مطالب

اجرای 35 طرح عمرانی در دانشگاه شیراز: افتتاح تالار اجتماعات بخش شیمی و فیزیک

اجرای 35 طرح عمرانی در دانشگاه شیراز: افتتاح تالار اجتماعات بخش شیمی و فیزیک


در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه شیراز و جمعی از اعضای هیات رییسه، اساتید و دانشجویان، تالار اجتماعات بخش شیمی و فیزیک دانشگاه شیراز به بهره برداری رسید.
دکتر محمدحسین ستایش، معاون اداری و مالی دانشگاه شیراز در آیین گشایش اظهار داشت : آمفی تئاتر بخش شیمی و فیزیک دانشگاه با اعتبار 17 و نیم میلیارد ریال و در مدت زمان 8ماه ساخته شده است.
وی افزود : این طرح دارای 250متر مربع زیربناست و گنجایش 150نفر را دارد.
دکتر ستایش خاطر نشان کرد : سال 98 و 99 سال شکوفایی طرح های عمرانی در دانشگاه شیراز است.
معاون برنامه ریزی و توسعه دانشگاه شیراز بیان کرد : به عنوان نمونه، تابستان امسال کلنگ ساخت مهدکودک و پیش دبستانی دانشگاه شیراز به زمین زده شد و ان شاء الله مهرماه 99به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد : 3خوابگاه خیرساز نیز در دانشگاه شیراز در حال ساخت است.
معاون اداری مالی به مسائل بودجه هم اشاره و خاطرنشان کرد : با پیگیری های شبانه روزی مسئولان دانشگاه، تلاش شده تا با توجه به محدودیت های موجود، بودجه مناسبی برای سال آینده دانشگاه شیراز اختصاص یابد.
دکتر ستایش گفت : با مدیریت صحیح، کار و تلاش شبانه روزی، پاکدستی و امید به آینده می توان تحولات بزرگ در دانشگاه و کشور ایجاد کرد.
دکتر حمید نادگران، رییس دانشگاه شیراز هم در این مراسم اظهار داشت : 35 پروژه عمرانی در دانشگاه شیراز در حال اجراست که عمده آن مربوط به خوابگاه های دانشجویی است. وی افزود : فرسودگی و قدمت خوابگاه های دانشجویی دانشگاه شیراز سبب شده است که توجه ویژه ای به آنها شود.
دکتر ذوالقدر، رییس پارک علم و فناوری فارس هم در این مراسم به بیان مطالبی درخصوص دانشگاه های نسل سوم و انقلاب چهارم صنعتی پرداخت.
وی با اشاره به نمونه های موفق دنیا در حوزه کارآفرینی و نوآوری، به ضرورت توجه به اکوسیستم کارآفرینی اشاره کرد.
دکتر ذوالقدر گفت :در پارک علم و فناوری فارس، امکانات و تسهیلات مناسب در اختیار صاحبان ایده و دانشگاهیان قرار می گیرد.
وی اظهار امیدواری کرد با تلاش و کوشش و همکاری مسئولان، ناحیه علم و فناوری در منطقه جهان پارس دانشگاه شیراز راه اندازی شود.

جهت مشاهده فیلم معرفی طرح های عمرانی اینجا راکلیک کنید.