ستاد رفاهی اعضای هیات علمی-مجتمع مسکونی اساتید شهر جدید صدرا

ستاد رفاهی اعضای هیات علمی-مجتمع مسکونی اساتید شهر جدید صدرا


 

اطلاعات پروژه

مساحت زمین: حدود 11.000 مترمربع واقع در فاز دو شهر جدید صدرا

ظرفیت تقریبی: یکصد و پنجاه (150) واحد

تراکم ساخت: دویست (200) درصد

سطح اشغال: پنجاه (50) درصد

آدرس سایت پروژه: ورودی دوم صدرا (دوکوهک)، میدان فرهنگ، بلوار تعاون (جنب سایت دانشگاه صنعتی شیراز)، بلوار نشاط، بلوار کتاب، خیابان امیرکبیر (نبش بلوارهای ده بزرگی و امام حسین (ع)-اراضی جهاد کشاورزی).

نقشه کاربری سایت و حوزه پیرامون آن 

 

شرایط ثبت نام

1-اعضای هیات علمی پیمانی، رسمی آزمایشی و رسمی قطعی فاقد مسکن که تا کنون از امتیازات مربوط به تامین مسکن (تعاونی های مسکن دانشگاه و یا تسهیلات مسکن دانشگاه) استفاده ننموده‌ باشند.

2- ثبت نام در سامانه اداری - مالی و واریز مبلغ بیست (20) میلیون تومان به نام ستاد رفاهی اعضای هیات علمی بابت قسط اول

(توضیح اینکه اولویت واریز وجه، یکی از امتیازات واگذاری به شمار خواهد رفت).

راهنمای ثبت نام در سامانه اداری- مالی

جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ستاد رفاهی اعضای هیات علمی دانشگاه (سرکار خانم لیاقت) به شماره 36274298 و یا داخلی 4727 و شماره موبایل 09033784917 تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت نام

اطلاعیه شماره دو پروژه تامین مسکن اعضای هیات علمی در شهر جدید صدرا

پیرو اطلاعیه شماره 1 ستاد رفاهی اعضای هیات علمی دانشگاه در خصوص پروژۀ تامین مسکن اعضای هیات علمی در شهر جدید صدرا و بر اساس پرسش های همکاران در مورد جزئیات پروژه، موارد ذیل جهت اطلاع همکاران محترم ارائه میگردد .

  1. بنا به تقاضای تعدادی از همکاران، مهلت واریز وجه تا تاریخ 1399/03/31 تمدید میگردد و در این دوره کماکان از آن دسته از همکارانی ثبتنام به عمل می آید که فاقد مسکن بوده و از امتیازات مربوط به تامین مسکن در دانشگاه استفاده نکرده باشند. بدیهی است پس از این مهلت، در صورت وجود ظرفیت مازاد، امکان رفع برخی محدودیت های اعمال شده (وام خرید مسکن و )... و شمول تعداد بیشتری از همکاران وجود خواهد داشت.
  2. در خصوص ضرورت تکمیل فرم ج (استفاده از زمینهای دولتی) در این پروژه، از شرکت عمران شهرهای جدید کشور استعلام شده و به محض دریافت نتیجه به اطلاع همکاران ارجمند خواهد رسید.
  3. پیشنهاد تفکیک زمین پروژه به قواره های منفک قابل ساخت توسط تیم های جداگانه هیات علمی از مراجع ذیربط استعلام شد و بر اساس پاسخ واصله ،با توجه به اینکه زمین به صورت سایت آپارتمانی تعریف شده ،امکان تفکیک به صورت قطعات مجزا وجود ندارد.
  4. در خصوص امکان خروج از این پروژه و ثبت نام در یک پروژه دیگر پس از ثبت نام ،به اطلاع میرساند جابجایی عضویت همکاران در پروژه های مختلف ارائه شده توسط دانشگاه ،در صورت وجود جایگزین در پروژه ی ثبت نام شده، امکان پذیر خواهد بود.
  5.  نظر به اینکه برخی از داده های موردنیاز جهت برآورد دقیق زمانبندی و هزینه های سربار پروژه تا این تاریخ از مراجع ذیربط دریافت نگردیده ،پیشنویس برنامه مدیریت پروژه مسکن صدرا تهیه نشده است. پیش بینی میشود تا قبل از تاریخ 31/6/1399 اطلاعات موردنیاز جمع بندی و در اختیار همکاران گرامی قرارگیرد. شایان ذکر است دریافت وجه در این مرحله و قبل از نهایی شدن برنامه مدیریت پروژه طرح ،با هدف تامین و واریز هزینه واگذاری زمین و تثبیت پروژه برای دانشگاه (با توجه به قیمت و شرایط خاص زمین) بوده است.

 

 


آخرین اخبار

اجرای 35 طرح عمرانی در دانشگاه شیراز: افتتاح تالار اجتماعات بخش شیمی و فیزیک
اجرای 35 طرح عمرانی در دانشگاه شیراز: افتتاح تالار اجتماعات بخش شیمی و فیزیک
در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه شیراز و جمعی از اعضای هیات رییسه، اساتید و دانشجویان، تالار اجتماعات بخش شیمی و فیزیک دانشگاه شیراز به بهره برداری رسید. دکتر محمدحسین ستایش، معاون اداری و مالی دانشگاه شیراز در آیین گشایش اظهار داشت : آمفی تئاتر بخش...
امضای تفاهم نامه میان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز
امضای تفاهم نامه میان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز
دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز صبح امروز 17 آبان ماه 93، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم نامه در آیینی با حضور اعضای هیئت رئیسه 2 دانشگاه ، توسط دکترمجید ارشاد، رئیس دانشگاه شیراز و دکتر محمدهادی ایمانیه ، رئیس دانشگاه علوم...
تولیدکننده ایرانی تحت فشار مالیات و تامین اجتماعی است
تولیدکننده ایرانی تحت فشار مالیات و تامین اجتماعی است
عضو هیئت علمی بخش اقتصاد دانشگاه شیراز گفت: متاسفانه دولت ها آمار غلط ارائه می کنند و ما را به عمق فاجعه نمی برند. آمار بیکاری در ایران چیزی حدود 10 تا 12 درصد اعلام می شود اما در واقع آمار بیکاری بیش از این میزان است.
جرایم مالی در صدر پرونده تخلفات فضای مجازی است
جرایم مالی در صدر پرونده تخلفات فضای مجازی است
مطبوعات فارس/سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی، سه شنبه در نخستین همایش ملی 'تغییرات خانواده و چالش های آن در ایران' در دانشگاه شیراز افزود: جرایم مالی 70 درصد، جرایم هتک حیثیت و حرمت 20 درصد و کلاهبرداری های اینترنتی 10 درصد جرایم در فضای مجازی این...
جلسه هم اندیشی اداری ومالی دانشگاه شیراز
جلسه هم اندیشی اداری ومالی دانشگاه شیراز
جلسه هم اندیشی اداری ومالی دانشگاه با حضور رؤسای دانشکده ها، معاونین اداری و مالی واحدها، رؤسای حسابداری و همچنین رؤسای امور اداری واحدها در روز چهارشنبه مورخ 24/11/97 در ساعت 14 با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز گردید. در ابتدای سخن آقای...
برگزاری سمینار معاونان اداری و مالی دانشگاه‏ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ی 7 کشور در دانشگاه شیراز
برگزاری سمینار معاونان اداری و مالی دانشگاه‏ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ی 7 کشور در دانشگاه شیراز
سمینار معاونان اداری و مالی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری منطقه ی 7 کشور در این دانشگاه برگزار شد. دکتر زبرجد، معاون اداری و مالی دانشگاه شیراز در این سمینار از ارسال آیین نامه ی اجرایی شوراهای مناطق 10 گانه ی دستگاه ها و مؤسسات...
نشست معاونان اداری و مالی دانشگاه های برتر و بزرگ کشور در دانشگاه شیراز
نشست معاونان اداری و مالی دانشگاه های برتر و بزرگ کشور در دانشگاه شیراز
نهمین نشست معاونان اداری و مالی دانشگاه های برتر و بزرگ کشور در دانشگاه شیراز برگزار شد. معاونان اداری و مالی 10 دانشگاه بزرگ و برتر کشور در 2 نشست صبح و بعدازظهر درباره مسائل اداری و مالی دانشگاه ها و نظام آموزش عالی کشور و حل چالش های فرارو بحث...